Zamglone zdjęcie przedstawiające laptopa leżącego na stole.

Biuro wirtualne do rejestracji firmy

Potrzebujesz przenieść Firmę do Warszawy? Albo nie chcesz rejestrować swojej Firmy pod adresem domowym?

Już nie musisz wynajmować całego lokalu - wystarczy skorzystać z oferty naszego partnera - firmy Twoje Wirtualne Biuro, aby zarejestrować swoją Firmę pod wirtualnym adresem w samym centrum Warszawy.

Jak to działa?

Biuro wirtualne może zapewnić realne wsparcie dla przedsiębiorcy, zwłaszcza gdy posiada odpowiednią infrastrukturę.

• Adres jest wirtualny co nie znaczy że miejsce też. Lokal mieści się przy ul. T.Chałubińskiego 9 lok 2, naprzeciwko Hotelu Marriott, 200 m od Dworca Centralnego.

• Zyskasz prestiżowy adres firmy, świetną lokalizację do spotkań z kontrahentami oraz profesjonalną obsługę sekretarską.

• Dla naszych klientów korzystne warunki współpracy.

• Dogodne pakiety przystosowane do indywidualnych potrzeb.

• Szybka i rzetelna obsługa, podpisanie umowy wciągu 1h od dostarczenia potrzebnych dokumentów. Możliwość podpisania umowy na odległość.