Pełna księgowość oraz obsługa kadrowo-płacowa

Świadczymy usługi w zakresie księgowości spółek, spraw kadrowo-płacowych
oraz księgowości dla innych przedsiębiorców.

do 5

do 10

do 15

do powyżej 15

pricing_fourth_price

Oferujemy także atrakcyjne pakiety powyżej 15 księgowań.
Wskazane pakiety mają zastosowanie w przypadku prostszych spółek (np. firm świadczących usługi B2B wyłącznie na terenie Polski, nieposiadających żadnych dokumentów zagranicznych), ostateczna cena uzależniona jest od wielu czynników, w tym rodzaju i obszaru prowadzonej działalności.

Pełna oferta

Prowadzenie księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam.

Sprawozdawczość finansową.

Sporządzanie miesięcznych lub kwartalnych deklaracji VAT oraz deklaracji VAT UE.

Miesięczne lub kwartalne rozliczenia podatku dochodowego od osób prawnych.

Miesięczne rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych.

Sporządzanie sprawozdań finansowych.

Prowadzenie ewidencji dla celów podatkowych.

Obsługę podatnika w razie kontroli podatkowych oraz współpraca z urzędami skarbowymi.

Rejestracja w urzędach skarbowych i ZUS.

Przygotowanie informacji kadrowo-płacowych.

Kalkulacja wynagrodzeń i potrąceń.

Laureat konkursu Orły Prawa 2018, 2021 oraz Orły Rachunkowości 2018, 2019, 2021

Orły rachunkowości 2023 - laureat konkursu.
Orły rachunkowości 2021 - laureat konkursu.
Orły rachunkowości 2019 - laureat konkursu.
Orły rachunkowości 2018 - laureat konkursu.
Orły prawa 2021 - laureat konkursu.
Orły prawa 2018 - laureat konkursu.

Dbamy o opiekę prawną naszych klientów

Współpracujemy z KPLM adwokaci i radcowie prawni Łuczyński i Szabłowski sp.p. oraz Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych Dega Koroluk.

W związku z tym nasi Klienci mają rabaty na świadczone przez te kancelarie usługi prawne.

KPLM adwokaci Łuczyński i Szabłowski spółka partnerska.
Dega Koroluk & Partnerzy